Aukcia pre Števka
Aukcia už skončila
Rodina vyzbierala
3080€

Náš synček sa volá Števko. Život na neho nie je moc dobrý a tak vás prosíme o pomoc, troška mu ho uľahčiť. Má 9 rokov, trpí DMO- detskou mozgovou obrnou, vysokou hyperaktivitou a veľkými poruchami správania, má oslabenú jemnú a hrubú motoriku, dokonca sa mu začala tvoriť skolióza a najväčšiu starosť nám robí to, že ho čoraz viac nôžky bolievajú. Navštevuje Špeciálnu základnú školu, ale museli ho preradiť do ľahšieho stupňa, pretože školu nezvládal. Nedokáže nakresliť ani obyčajný obrázok a vymaľuje ho s ťažkosťami. Ja sama som na čiastočnom invalidnom dôchodku. Máme ešte 3 deti, ktoré sú vďaka Bohu zdravé. Jeho zdravotný stav sa zhoršil, začína čoraz menej chodiť. Preto, keď sme sa dozvedeli o Delfinoterapii, aké má priaznivé účinky a ako dokáže pomôcť alebo aspoň v podstatnej miere zmierniť zdravotné problémy, chceli by sme vyskúšať túto možnosť, lebo je to už to posledné, čo by mu mohlo pomôcť, preto vás prosíme o pomoc pre nášho synčeka, lebo už nevieme ako ďalej. Bývame v nájomnom byte, čo je tiež veľmi nákladné, ale predsa len potrebujeme strechu nad hlavou. Začali sme chodiť aj na Canisterapiu, ale to tiež nie je lacná záležitosť. Tak by nám veľmi pomohli príspevky, aby sme ju mohli absolvovať každý týždeň, aby mala priaznivý účinok. Števko má psíka veľmi rád a veľmi pekne spolupracuje. To, čo dokáže pri ňom spraviť je priam zázrak. Jedna Canisterapia stojí 20 eur a jedna Delfinoterapia 150 eur. Ak sa nám podarí vycestovať na Delfinoterapiu bude nás to stáť 4 500 eur. Popri tom chodíme každý týždeň na súkromné rehabilitácie a masáže, kde nás hodina cvičenia stojí 25 eur, 2x do roka na 3-týždňový pobyt TheraSuit do Centra Natália a jeden 3-týždňový pobyt stojí 1 000 eur a 1x do roka chodíme na rehabilitačný pobyt do Dunajskej Lužnej, kde nás pobyt stojí 350 eur. Chceme pre neho urobiť maximum, pokiaľ nie je neskoro. On má len nás, ale my tu večne nebudeme a tak sa trápime, čo bude s ním, keď sa už na nás nebude môcť spoľahnúť. Preto vás z celého srdiečka prosíme o pomoc. Števko by sa veľmi rád hral s kamarátmi, ale keď nevládze behať deti sa mu posmievajú a jeho to veľmi trápi, že sa s ním deti nechcú hrať a utekajú pre ním. Pre nás ako rodivov je veľmi bolestivé vidieť, ako sa mu ostatné deti posmievajú. Pre nás je pohyb ako samozrejmosť, nevieme si predstaviť život bez pohybu. Aby sa Števko mohol so svojimi kamarátmi pekne hrať a mať tak radosť zo života, ktorá je dôležitá pre každé dieťa. Lebo malé deti by nemali trpieť takým nedostatkom ako je priateľstvo. Tak vás z celého srdiečka prosíme o pomoc.  

mamina Števka

Priebeh aukcie:

Prihlasovanie výrobkov do aukcie trvá od 20.11.2019 - 27.11.2019 (od stredy do stredy)

Ak máte doma jeden výrobok z Vašej ručnej práce nazvyš alebo poskytujete službu, ktorú by ste rady darovali do aukcie, pošlite fotku/plagatik na aukcia@codokazemama.sk 📧
Poštovné hradí mamina, ktorá výrobok posiela, a podmienkou je zasielanie vecičiek doporučene. 

Do mailíka ešte prosím napíšte tieto údaje:

 Názov výrobku/služby:
✅ Vyvolávacia cena: obyčajne dávame 1 eur 
✅ Detail/Popis výrobku (čo to je, materiál, veľkosť atď):
✅ Meno a Priezvisko (Ak nechceš tak nebude zverejnené):
✅ Telefón (nebude zverejnený, potrebujeme len na kontakt):
✅ Link na stránku obchodu na www.codokazemama.sk, vlastný web alebo facebook fanpage (Nepovinné ale pomôže v tvojej propagácii):

Draženie bude prebiehať na fanpage Čo Dokáže Mama od 1.12.2019 - 8.12.2019, 20:00

Minimálne prihodenie je 0,50 €. Draží sa v komentoch pod fotkou. Stačí napísať sumu, za ktorú chceš výrobok získať (vyvolávacia cena + tvoje prihodenie). 

Výrobok získa dražiteľ, ktorý ponúkne najvyššiu sumu. 
Po ukončení aukcie ho budeme kontaktovať a po obdržaní jeho platby bude skontaktovaný s darcom.

Aukcia je organizovaná pod záštitou"LEPŠÍ ŽIVOT PRE ŠTEVKA", Na Prosnisko 1289/10 01301 Teplička nad Váhom, IČO: 50821784