Beh za zdravie VIRTUAL počas celého leta

Až do konca augusta môžete svoje športové aktivity venovať tým, ktorí to potrebujú.

Je to veľmi jednoduché:

- zaregistrujte sa na Beh za zdravie VIRTUAL 2024

- skontrolujte si email a inštrukcie, ktoré vám prídu

- vykonajte svoju obľúbenú športovú aktivitu a záznamenajte ju online podľa daných inštrukcií

- užívajte si dobrý pocit, že ste prispeli na dobrú vec, celé vaše štartovné posielame na charitatívne účely

Aktivity, ktorými môžete pomáhať, sú naozaj pestré. Zaznamenať môžete prechádzku, plávanie, bicyklovanie, kolobežku, beh, pádlovanie, či korčulovanie.

Jednotlivcov, ktorým vyzbierané štartovné budeme posielať, budeme obmieňať. Na Beh za zdravie VIRTUAL sa môžete zapojiť kľudne aj viackrát, na každú registráciu však pošlite záznam iba z jednej aktivity (nie je možné kumulovať kilometre za viacero aktivít).

Prvé dva týždne bude Beh za zdravie VIRTUAL venovaný našim chlapcom, pre ktorých sme v júni bežali v Zohore a Záhorskej Bystrici. Vaše štartovné teda rozdelíme medzi Matyáša Rexu, ktorý trpí Stargardtovým ochorením a stráca centrálne videnie a Olivera Pažitného, ktorý trpí tou najťažšou formou detskej mozgovej obrny. 

Smelo sa prihlasujte a absolvujte kedykoľvek a kdekoľvek na svete svoju aktivitu pre zdravie.

ĎAKUJEME

Komentáre

Čo dokáže mama

Celoslovenský projekt, ktorý združuje slovenské mamičky a podporuje ich v sebarealizácii. Veríme, že každá mama môže zarábať na tom, čo ju baví. Na stránke www.codokazemama.sk nájdete tisícky online obchodíkov tvorivých mamičiek, ktoré u nás predávajú svoju handmade tvorbu, kreatívne služby, knihy či materiál na tvorenie. Pridajte sa k nám!

Všetky články (524)