O Vás.

 

Som ja človek, žena, matka dvoch beťárov, manželka, priateľka, aktivistka, rodiaca sa feministka so záľubou v handmade, rozmýšľaní o behaviorálnej ekonómií. Rada rozhýbavam veci a aktivizujem ľudí, ale teším sa, keď prší a môžem ostať doma. Som veľmi racionálna, ale denne sledujem Pinterest. Doma vyhadzujem, čo sa dá, ale potom nanosím domov paličky z lesa. Milujem poriadok, ale vo svojich veciach mám chaos :).

 

 

Názov Vášho obchodíka na www.codokazemama.sk. Čo vo svojom obchodíku ponúkate?

 

Vlastne mám aktuálne dva: ZIPs s ponukou prevažne laminovaných edukatívnych hier pre deti a Pekne krásne s prevažujúcim minimalistickým string artom a macramé, ale používam aj drevo a dokonca železiarsky tovar.

 

 

Ako ste sa dostali ku svojej tvorbe?

 

Ako asi väčšina, nuda, stereotyp, brutálna zmena životného štýlu na materskej, existenciálna potreba realizácie.

 

 

Aký máte najväčší úspech v rámci Vašej tvorby?

 

Síce klišé, ale vracajúci sa zákazníci.

 

 

Aký je Váš najväčší pracovný sen?

 

Môj najväčší pracovný sen je nepracovať.

 

 

Kedy tvoríte? Aký je Váš tip na úsporu času pri deťoch a domácnosti, aby ste mali čas tvoriť?

 

Tvorím s deťmi aj pri deťoch, aj keď s klincami a kladivom je to niekedy náročnejšie. Keď sa ma ľudia pýtajú kedy mám čas na tvorbu, odpovedám, že nemám, ale vytváram si ho. Je to otázka priorít a na materskej aj zdravého rozumu.

 

 

Aké je Vaše životné motto, ktorým sa riadite?

Just do it!

 

 

Čo by ste odkázali ďalším tvorivým maminkám v Čo dokáže mama?

 

Just do it!

Komentáre

Čo dokáže mama

Celoslovenský projekt, ktorý združuje slovenské mamičky a podporuje ich v sebarealizácii. Veríme, že každá mama môže zarábať na tom, čo ju baví. Na stránke www.codokazemama.sk nájdete tisícky online obchodíkov tvorivých mamičiek, ktoré u nás predávajú svoju handmade tvorbu, kreatívne služby, knihy či materiál na tvorenie. Pridajte sa k nám!

Všetky články (243)