Najkrajší darček pre pani učiteľku

Najkrajší darček pre pani učiteľku? Jednoznačne ručná práca s originálnym venovaním!

Naše deti s nimi strávia väčšinu svojho dňa. Učia, vychovávajú, pomáhajú, občas aj pohladkajú a utešia milým slovom. Byť autoritou, ktorú deti počúvajú a rešpektujú, a zároveň mať s nimi priateľský vzťah, je neľahká úloha. Práca učiteľa je denne zároveň prácou psychológa, poradcu, sudcu a rozhodcu. V najmenších triedach sa neraz učitelia dostávajú aj do role rodiča, ktorý musí upokojiť a pohladiť. 

Ich poobedia, či voľné víkendy často vypĺňa opravovanie písomiek alebo príprava na ďalšie hodiny. Práca učiteľa je naozaj životným poslaním, ktoré je vo všeobecnosti, povedzme si pravdu, trochu nedocenené. 
 
Je milým zvykom, vysloviť učiteľom našich detí na konci roka naše „ďakujem“. Ak patríte medzi tých, ktorí si uvedomujú, čo skutočne znamená byť učiteľom a úprimne by ste rady tým vašim poďakovali originálnym spôsobom, prinášame vám tie najlepšie tipy, na najkrajší darček pre pani učiteľku/pána učiteľa.

Kvietky uschnú, čokoláda sa v ústach rozplynie za pár minút.  Ručne robené darčeky z codokazemama.sk však budú vašu vďaku pripomínať ešte dlhé roky. Nech sa páči, najkrajší darček pre pani učiteľku/pána učiteľa:

 

Stránky

Komentáre

Spokojná mama

Veľmi obdivujem šikovnosť slovenských mamičiek. Priznávam, že neviem tak krásne štrikovať, šiť či háčkovať ako mamičky, ktoré tu prezentujú svoje úžasné práce. Mojou vášňou je písanie a tak vznikla moja stránka spokojnamama.sk Fascinuje ma aj svet marketingu a milujem ten pocit, keď dostanem správu, že vďaka mojej kampani sa výrobok výborne predáva. Tejto práci sa aktuálne venujem popri 8 ročnom synovi a ročnej dcérke. Teším sa na našu spoluprácu :)

Všetky články (5)