Príbeh maminy Regíny: Priniesla som na Slovensko najžiadanejšiu značku kolagénu

O naše telo by sme sa mali dobre starať, veď máme len jedno 😊 Tehotenstvo, pôrod, každodenný stres, alebo akékoľvek namáhavé obdobie, a náš organizmus potrebuje poriadnu „vzpruhu“. My sme jednu účinnú našli - kolagén. No pozor, treba si vedieť vybrať!

O veku sa síce nehovorí, no aj 2- násobná maminka a športová nadšenkyňa Regína po 40. narodeninách pocítila, že to s dostatkom kolagénu u nej už nie je ideálne. S pribúdajúcimi rokmi totiž potrebujú naša pleť a telo na regeneráciu dlhší čas. Po 25. roku života sa prirodzená tvorba kolagénu znižuje a po 40. roku, takmer úplne zastaví. Jeho nedostatok sa podpisuje na rýchlejšom starnutí a tvorbe vrások. Okrem toho je kolagén aj  dôležitou súčasťou našich kĺbov a kostí. A prináša mnoho pozitívnych účinkov, ktoré oceníme najmä s vyšším vekom, pribúdajúcimi deťmi a ubúdajúcim spánkom 😉

Je preto mimoriadne dôležité začať ho dopĺňať „zvonka“. Čiastočne vie pomôcť vhodná strava, nie je to však ideálne riešenie. Záchrana k nám prichádza z vody. Morský kolagén, ktorý sa získava z rýb je najpodobnejší tomu nášmu - ľudskému. Telu sa tak javí ako ten, ktorý si vedelo kedysi samo vytvoriť. Jednoducho ideálne riešenie.

Trh dnes ponúka mnoho kolagénových produktov, z ktorých si ani Regína nevedela vybrať. Až osobná skúsenosť so švajčiarskym kolagénom ju presvedčila, že pôvod, zdroj a spracovanie,  výrazne rozhodujú o jeho účinnosti. Rozhodla sa spojiť švajčiarsku kvalitu s najkvalitnejším zdrojom morského kolagénu a priniesla na trh svoju vlastnú značku – Bionutrian - Marine Collagen  s vitamínom C. Stálo ju to veľa úsilia a času a dnes hrdo tvrdí, že je kolagén jej tretie dieťa.

Ako nájsť ten správny?

Výnimočnosť kolagénu Bionutrian súvisí s najnižšou molekulovou hmotnosťou kolagénových peptidov na trhu. Jednoducho povedané, čím menšia častica, tým lepšie vstrebateľná a teda aj účinok väčší. Kolagén by mal byť 100% čistým produktom bez sladidiel, dochucovadiel, doplnkových látok a konzervantov. A Marine Collagen toto v plnej miere taktiež spĺňa. Obsahuje aj vitamín C, ktorý je dôležitý pre regeneráciu buniek. Je tak čistý, a značka Bionutrian to aj na obale a stránke, hrdo uvádza,  že ho môžu užívať aj deti. Regína však s úsmevom dopĺňa: „Deti kolagén, samozrejme, nepotrebujú, majú ho totiž v tele dosť. Chceme týmto len zdôrazniť čistotu produktu. Prísne švajčiarske normy sú zárukou kvality bez kompromisov.“

Medzi spokojnými užívateľmi nájdete ľudí, ktorí sa vďaka nemu vyliečili z osteoporózy, či takých, ktorým sa zmiernili bolesti pohybového aparátu. No aj mamičky, ktoré sa po ňom rýchlo dostali späť do formy po pôrode. Tento prípravok nemá totiž žiadny vplyv na dojčenie, takže s užívaním môže začať žena takmer okamžite a dopomôcť tak svojmu telu k rýchlejšej regenerácii. Veľmi pozitívne vplýva na stav pokožky a teda aj strie, na lámavosť nechtov a vypadávanie vlasov, ktoré sa často, do pár mesiacov po pôrode, dostavia... Jeho výroba je zároveň šetrná k životnému prostrediu a to je dnes, v čase klimatickej krízy, obrovský benefit.

Maminky, aj my si predsa zaslúžime kvalitu! Nemali by sme sa zanedbávať. Spokojná mama  - spokojná rodina. Doprajte si zdravie a krásu s bielkovinou mladosti a podeľte sa potom s nami o vaše skúsenosti.  

AKCIA: Momentálne nájdete na stránke Bionutrian výnimočnú ponuku  2+1 zadarmo, takže ak chcete kolagén zaradiť do svojho jedálnička, teraz ešte aj ušetríte!

Komentáre

Čo dokáže mama

Celoslovenský projekt, ktorý združuje slovenské mamičky a podporuje ich v sebarealizácii. Veríme, že každá mama môže zarábať na tom, čo ju baví. Na stránke www.codokazemama.sk nájdete tisícky online obchodíkov tvorivých mamičiek, ktoré u nás predávajú svoju handmade tvorbu, kreatívne služby, knihy či materiál na tvorenie. Pridajte sa k nám!

Všetky články (326)