Veronika: Pocit, že niekomu urobím radosť, ma hreje pri srdci

„Moje meno je Veronika a pod názvom HandmadeBeauty sa už niečo vyše roka skrýva túžba robiť radosť sebe a ostatným,“  priznáva dvojnásobná mamina.

Prečo robím, čo robím? Lebo ma to baví... odpoveď, ktorú isto všetci poznáme.

Čo nás baví, nás napĺňa, čo nás napĺňa, nás robí šťastnejšími a keď sme šťastní, šťastie rozdávame ďalej. Či už tým, čo vyrobíme, čomu venujeme svoj čas, prebdené noci, dopichané prsty od ihiel, boľavé oči, alebo len tým, že keď sme šťastní, sršíme energiou a vydávame zo seba toľko radosti, že sa to určite dostane aj k niekomu inému v prívale neskutočnej energie. A možno som naivná, ale verím, že tým pádom, robíme svet lepším. Radosť sa vo mne znásobuje a pocit, že niekomu to, čo spravím, spraví radosť tiež, ma hreje pri srdci. Nezáleží na tom, koľko hodín práce do toho človek investuje, tomu pocitu sa nič nevyrovná.  

Šije celá rodina

K šitiu ju priviedla materská 

So šitím som začala rok po narodení prvého syna, teda minulý rok a moje prvé dielo bola sada vankúšov do auta, aby sa mal s čím hrať na cestách k rodičom alebo starým rodičom. Potom nasledovala výroba diek pre detičky, vankúšikov, kozmetických taštičiek, vakov na plecia, vreciek na prezuvky alebo na úbory a tento rok aj rúška. 

Tvorí celá rodina

Keď deti spia, šije

Tento rok som sa stala šťastnou mamkou druhého synčeka a môj voľný čas zrazu nabral iný rozmer 🙂. Šitiu sa venujem asi tak ako väčšina mamičiek, počas spánku detí. Ale stále ma to baví a veľmi ma teší, keď mi zákazníci spätne píšu, že sa im výrobky páčia a robia radosť.

Rodinka

Les je balzam na dušu

Na relax momentálne veľa času nemám, ale keď sa dá rada relaxujem formou  pohybu iného ako naháňanie detí 🙂 napríklad prechádzka lesom v lete je pre mňa ako balzam na dušu. Varenie je u nás aktuálne téma číslo 1, keďže deti sú malé, snažím sa im variť čo najzdravšie a ak sa dá každý deň alebo každý druhý deň, aj keď samozrejme niekedy veľa času alebo chuti nie je😀 a siahnem aj po menej zdravých variantách jedla. 

Vrecúška na vymaľovanie

A ČO SI PRE VÁS VERONIKA PRIPRAVILA?

Momentálne som schopná ušiť pre zákazníkov do Vianoc vaky na plecia, obaly na zošity, vrecúška na prezuvky/úbor, a samozrejme tovar, ktorý je aktuálne na sklade.  

Šijem (aj) z látky, ktorá sa dá vymaľovať, takže pre detičky je to aj kreatívna aktivita, ktorou sa vedia zabaviť. Všetky veselé a účelné vecičky od Veroniky nájdete v jej obchodíku HANDMADEBEAUTY 

 

Komentáre

Čo dokáže mama

Celoslovenský projekt, ktorý združuje slovenské mamičky a podporuje ich v sebarealizácii. Veríme, že každá mama môže zarábať na tom, čo ju baví. Na stránke www.codokazemama.sk nájdete tisícky online obchodíkov tvorivých mamičiek, ktoré u nás predávajú svoju handmade tvorbu, kreatívne služby, knihy či materiál na tvorenie. Pridajte sa k nám!

Všetky články (295)