Vlastná fotografia aj na uteráku

Viete, že aj na uteráku alebo osuške môžete mať vyobrazenú vlastnú fotografiu alebo iný pekný dekoratívny motív? HappyFoto ponúka takúto možnosť a je o ňu záujem.

 

Na uteráku a osuške môžete mať vytlačené všetko, čo ste kedy odfotili alebo vytvorili v nejakom grafickom programe. Od fotky vášho domáceho miláčika, nádhernej prírodnej scenérie, panorámy mesta, fantasy postáv, po fotografie rodiny alebo nejaký abstraktný motív.

  • Výroba osušky je veľmi jednoduchá. HappyFoto ponúka až tri spôsoby, ako si ju vytvoriť. Môžete využiť online spôsob prostredníctvom webovej stránky www.happyfoto.sk, pomocou programu HappyFoto alebo mobilnou aplikáciou HappyFoto.

 

Ako na to?

Stačí vstúpiť na webovú stránku, nájsť si v podstránke Fotodarčeky a zložku Textílie. Následne si už ľahko vyklikáte všetko ostatné. V ponuke si môžete vybrať menšiu, obyčajnú osušku alebo väčšiu plážovú osušku. Tak isto si budete môcť zvoliť veľkosť uteráku.

 

  • Po vstupe do „výrobného“ prostredia sa vám zobrazí silueta osušky. Stačí vložiť fotografiu a je hotovo. Pre kreatvínejších je k dispozícii nepreberné množstvo clip artov, rôzne pozadia a orámovania. Doplniť budete môcť aj text.
  • Následne vás bude program zrozumiteľne inštruovať o tom, ako zrealizovať vašu objednávku. Doba spracovania je 10 pracovných dní. 

Komentáre

Čo dokáže mama

Celoslovenský projekt, ktorý združuje slovenské mamičky a podporuje ich v sebarealizácii. Veríme, že každá mama môže zarábať na tom, čo ju baví. Na stránke www.codokazemama.sk nájdete tisícky online obchodíkov tvorivých mamičiek, ktoré u nás predávajú svoju handmade tvorbu, kreatívne služby, knihy či materiál na tvorenie. Pridajte sa k nám!

Všetky články (302)