Vlastné detské ihrisko? Prečo nie?

Zdá sa, že návrat do normálneho života bude dlhší ako sme dúfali. Naše sociálne väzby sa pretrhli, chýbajú nám priatelia, rodina. Deti nechodia do školy, škôlky, nestretávajú sa s rovesníkmi. Ak na prechádzke náhodou stretnete nejakého spolužiaka, tak je radosť detí neopísateľná. Drobci potrebujú podnety a čerstvý vzduch. Lámete si hlavu nad tým, aké zaujímavosti im počas dňa ponúknuť?

Máte aj vy pri pohľade na vašu záhradu pocit, že sa na nej nejaké to miesto na šantenie detí nájde? V momentálnej situácii rozmýšľať nad privátnym detským ihriskom na záhrade, alebo chalupe nie je vôbec od veci :-). Rodinný rozpočet však nie je nafukovací a nájsť ihrisko, ktoré zaujme, zabaví deti rôzneho veku a je pritom aj bezpečné, nie je ľahký oriešok.  My by sme sa s vami chceli podeliť s jedným super tipom. Ak hľadáte zaručene dobrého a spoľahlivého dodávateľa krásnych a kvalitných detských ihrísk, odporúčame pozrieť ponuku spoločnosti Wickey. Nemecká kvalita a dlhoročné skúsenosti sú poznať v každom detaile ich práce.

Spomienky na detstvo

Veľmi rada spomínam na svoje detstvo na dedine. Môj úžasný strýko nám vždy splnil, čo nám s bratom na očiach videl. Zvaril nám konštrukciu na hojdačku a my sme mohli lietať do výšok 😊  Dnešné deti sú síce trocha náročnejšie ako sme boli my 😉 ale iste tiež chceme, aby si zo svojho detstva odniesli tie najkrajšie spomienky. Detské ihrisko, ktoré svojim deťom postavíte priamo pri dome má veľa výhod. Drobci sa môžu hrať hoc aj v pyžame a vy si pri tom vypijete rannú kávičku alebo sa zahrajú s kamarátmi, pokým si vy – rodičia pripravíte niečo dobré na grile. A pritom ste všetci na čerstvom vzduchu a chytáte tak potrebné Dčko. Komponenty ihriska si viete prispôsobiť podľa preferencií svojich loptošov a tak, že budú vyhovovať rôznemu veku. Nebudete predsa stavať ihrisko na jedno leto 😉Hojdačky, šmýkačky, pieskovisko, lezecká stena a veľa iného a dokonca aj v rôznej tematike. Piráti, zmrzlináreň, džungľa, hrad...

Ekologické a trvácne

Ak máte aj vy v rodine zručného majstra, tak určite zvládne postaviť ihrisko z jednotlivých dielov ako mávnutím prútika. Materiály, ktoré Wickey na výrobu ihrísk používa sú prírodné a nezaťažujú životné prostredie. Na výroby konštrukcií využívajú borovicové a smrekové drevo. A keďže ihrisko nestaviate na jeden rok, môžete si byť istí, že ihrisko od Wickey vydrží možno aj pre vaše vnúčatá 😊Tak čo? Už si v hlave vizualizujete to vysnívané detské kráľovstvo pre svoje decká?  A teraz hor sa bezpečne do záhrady a hľadajte to správne miesto kam si ihrisko postavíte :-) Prajeme Vám veľa zdravia a krásnych prežitých dní plných zábavy v tomto zložitom období.

Komentáre

Čo dokáže mama

Celoslovenský projekt, ktorý združuje slovenské mamičky a podporuje ich v sebarealizácii. Veríme, že každá mama môže zarábať na tom, čo ju baví. Na stránke www.codokazemama.sk nájdete tisícky online obchodíkov tvorivých mamičiek, ktoré u nás predávajú svoju handmade tvorbu, kreatívne služby, knihy či materiál na tvorenie. Pridajte sa k nám!

Všetky články (317)