Kniha Tajomstvo Opery je určená tým, ktorí obľubujú tajomné romantické príbehy. Spája sa v nej láska k Parížu, hudbe a architektúre. Na pozadí týchto kulís sa odohráva záhadný ľúbostný príbeh. Vďaka knihe sa môžete aspoň čiastočne dotknúť atmosféry tohto kúzelného mesta.
Video
127%
1911€
Z cieľovej sumy 1500€
Kampaň ukončená
28
Podporovatelia
Každý, kto raz navštívil Paríži, bol určite očarený. V čase, keď zvažujeme svoje cestovateľské plány, môžeme sa aspoň čiastočne dotknúť atmosféry tohto kúzelného mesta. Nikdy nie je neskoro zastaviť sa a na chvíľu snívať...
Dej knihy
To, čo pôvodne začalo ako študentská stávka, prerastie v nečakanú zápletku priamo v srdci jednej z najkrajších stavieb Paríža - Opere Garnier. Mladá študentka architektúry, Emma, sa staví so svojimi spolužiakmi o to, kto strávi noc v nejakej známej budove. Ona si vyberie práve Operu. Nechajte sa vtiahnuť do tajomných chodieb a spoznajte príbeh ženy, ktorá na tom najnepravdepodobnejšom mieste stretáva záhadného muža. Vyvolá v nej strach, ale aj zvedavosť.
Hrozí jej nebezpečenstvo alebo v ňom nájde nečakanú spriaznenosť?
Vašu podporu využijem na dokončenie projektu, tlač knihy a marketing. Kniha bude vydaná v limitovanej edícii. Kniha má 240 strán a pevnú väzbu.

Tlač knihy je naplánovaná do 3 mesiacov od ukončenia crowdfundingu. 

O autorke
Fantázia ma sprevádza už od detstva, kedy som začala písať prvé poviedky. Ako štrnásťročná som prvý krát publikovala v Knižnej revue. Keďže som vyštudovala Stavebnú fakultu, neskôr som sa zamerala na písanie odborných článkov. Veľmi rada cestujem a obľúbila som si najmä európske krajiny. Práve z týchto zážitkov často čerpám inšpiráciu na tvorbu. Pred pár rokmi ma nadchol projekt Akčné ženy, kde v súčasnosti pôsobím ako zodpovedná redaktorka.
Vydaním knihy sa uskutoční môj sen.
RECENZIE
Práve som dočítala Vašu knihu Tajomstvo Opery. A slovami sa nedá popísať aká je krásna. Do poslednej chvíle som nevedela ako kniha skončí. Je síce tenšia, no v tom spočíva jej čaro, že si ju môžem zobrať všade so sebou. Ďakujem za skvelý čitateľský zážitok. Chcem sa opýtať, či z nej plánujete napísať aj pokračovanie, pretože by som si ho určite prečítala.
DOMINIKA P.
Kniha je úžasná. Prečítala som ju naraz so zatajeným dychom. Z každého rožka troška, história, napätie, romantika. Dej určite záujme každého čitateľa, dokonca si to viem predstaviť aj ako super film. Pevne verím, že bude aj pokračovanie.
ALEXANDRA KURUCOVÁ
Kniha Tajomstvo Opery je veľmi pútavo písaná. Opisy miest sú naozaj podrobné a príjemne ma vtiahli do deja. Dialógy sú zaujímavé, príbeh bol dynamický a výborne sa mi čítal.
ZUZANA KOVÁČIKOVÁ
Úplne som sa ponorila do deja. Páčilo sa mi, že to nebola len romantika, ale príbeh je prepletený dobrodružstvami a tajnými priestormi. Všetko je tak reálne do detailov napísané, že som to úplne prežívala s Emou, všetky jej vnútorné rozbroje medzi vášňou, túžbou, strachom a pochybnosťami. Kniha je vynikajúco napísaná. Navnadila ma na pokračovanie príbehu a to pritom romány nezvyknem bežne čítať.
MICHAELA RAY DE WITTERS
Kniha Tajomstvo Opery je super, nemohla som sa od nej odtrhnúť. Je veľmi zaujímavá a bavil ma celý príbeh od začiatku až po koniec. Veľmi by som bola rada, ak by bolo ešte pokračovanie. Kľudne ak by bolo aj dlhšie, veľmi dobre sa mi čítala.
MICHAELA MISULIK
 

Komentáre

Autor projektu: Alexandra Vrábelová
E-mail: autorka.alexandra@gmail.com
ODMENY
Tričko Paríž
Tričko Paríž
12€
Výška príspevku
Bavlnené tričko so zlatou potlačou Eiffelovej veže. K dispozícii sú veľkosti S, M, L, XL, XXL, XXXL.
1.5.2022
Kniha Tajomstvo Opery
Kniha Tajomstvo Opery
13€
Výška príspevku
Kniha má 240 strán a pevnú väzbu. Ide o romantický príbeh, ktorý sa odohráva v Paríži.
1.5.2022