Obchody mamičiek

Vytvárame priležitosť pre kreatívne mamičky, aby mohli výsledky svojej tvorivej činnosti zdieľať so svetom. Môžete si u nás otvoriť vlastný online obchodík a predávať ručne tvorené výrobky, rôzne služby (doučovanie, účtovníctvo, grafické práce), vydané knižky, ebooky či nespotrebovaný materiál. Zákazníci si môžu vybrať so širokého sortimentu originálnych darčekov a služieb, prípadne zadať konkrétny dopyt priamo na našej stránke. Maminky podporujeme rozsiahlym marektingom v médiách a na sociálnych sieťach.

Založenie obchodu ponúkame zadarmo.

Provízia za predaj na stránke tvorí 10%, ktoré delíme na:

- administráciu a fungovanie webovej stránky

- charitu (maminka si môže sama vybrať, ktorý z troch vybraných charitatvnych projektov chce podporiť). Charity sa menia každý mesiac.

Prejsť do obchodíkov

 

Mama trhy

Chceme, aby sa v tomto uponáhľanom svete maminky stretávali aj osobne, mohli sa navzájom podporiť a naživo vidieť, čo ktorá popri deťoch zvláda. Preto pre vás s radosťou organizujeme Mama trhy v rôznych slovenských mestách. Sú to jednodňové akcie na školách, v obchodných centrách, v materských centrách, či voľne v prírode, kde mamky maju možnosť predávať svoje výrobky, prezentovať svoje služby a vymeniť si vzájomné kontatky.  Pre deti tvoríme zábavný program. 

Aktuálne mama trhy

 

Vydavateľstvo

V našom vydavateľstve Čo dokáže mama tvoríme krásne knižky pre malých aj veľkých. Našimi publikáciami sa snažíme vzdelávať, zabávať a vytvárať nezabudnuteľné chvíle pri čítaní.  

Prejsť do vydavateľstva

 

Súťaže

Naše maminky tvoria krásne originálne výrobky. Rady by sme vzdali hold všetkým šikovným mamám a podporili ich prostrednícvom našich súťaží. Pravidelne organizujeme celonárodnú súťaž O NAJKRAJŠÍ VÝROBOK OD MAMKY, ktorá sa teší veľkej obľube zo strany mamičiek, partnerov aj médií.

Aktuálne súťaže

 

Aukcie

Nie je nám jedno, čo sa deje okolo nás. Niektoré maminky sa nechtiac dostali do životných ťažkostí, ktoré nie sú riešiteľné bez finančnej a ľudskej pomoci, Tri krát do roka organizujeme aukcie na pomoc rodinám v núdzi. Maminky z našej stránky nám darujú svoje ručne robené výrobky a služby, ktoré zverejníme a ľudia môžu licitovať cenu. Všetky takto vyzbierané prostriedky následne darujeme vybranej rodine. Mamky, ktoré sa zapoja do aukcie svojim darom získajú propagáciu svojej značky a konečný zákazník si odnesie milý výrobok a dobrý pocit z pomoci druhým. 

Aktuálne aukcie

 

Reklama

Na našej stránke rady uverejníme reklamu Vašej firmy. Je to to správne miesto, pretože je denne navštevovaná tisíckami mamičiek z celého Slovenka. Vytvorením reklamy Vám zároveň dáme kompletný nástroj na správu Vašej propagácie, kde si prehľadne pozriete štatistiky a prekliky na Vašu stránku. 

 

Prezentácie

Náš tím je pravidelne pozývaný na rôzne ženské a podnikateľský konferencie. Prednášame na tému, ako začať podnikať a plniť si svoje sny počas materskej dovolenky.