Veselá veľkonočná súťaž 2020
Súťaž už skončila

 

Veselá veľkonočná súťaž 2020 - Súťaž ukončená!

Ďakujeme všetkým mamulkám, ktoré sa do veselej veľkonočnej súťaže zapojili a svojím nápadom tak možno aj inšpirovali ostatné mamky k netradičnému ale napriek tomu veselému tráveniu veľkonočných sviatkov. Vaše nápady a komentáre boli presne také aké sme čakali - plné lásky k deťom a odhodlania urobiť im napriek zložitej situácií tie najkrajšie sviatky. Ako sme sľúbili, jednu z vás odmeníme knižkou My Veggie Friends.

Víťazkou súťaže sa stáva : Monika Poláková Keleová

Vítazke gratulujeme ♥ a zároveň vyhlasujeme novú súťaž, do ktorej sa môžte zapojiť rovnako jednoducho - jediným komentárom. 

Súťaž o sadu obľúbených detských maľovaniek nájdete tu: https://www.codokazemama.sk/sutaz/umenie-nasich-deti-sutaz-o-sadu-oblubenych-malovaniek

 

Maminky naše, tento rok bude Veľká Noc trochu iná. Nedovoľme ale aby vírus zničil našim deťom Veľkú Noc! Naši chlapci nebudú môcť chodiť šibať od domu k domu, tak ako sú zvyknutí a dievčatá by márne tento rok svojich kupačov čakali pri dverách. Veľká Noc ale musí ostať veselá! Ako teda potešíme naše deti na Veľkú Noc? 

Skúsime to ako v Nemecku a poskrývame im vajíčka po byte? Budeme s nimi volať všetkým ženám v rodine a šibať cez telefón? Upečieme nejaký koláč? Zahráme sa s nimi obľúbenú hru? Napíšte nám do komentára čokoľvek, fantázií sa medze nekladú.

 

Viete, čo je skvelé na tejto súťaži?

  • Každá odpoveď je správna, pretože môže inšpirovať inú mamku ako deťom vylepšiť tieto sviatky, kedy musíme byť netradične doma. 
  • Každý jeden komentár je zaradený do súťaže o knižku My Veggie Friends. 

 

Pravidlá sú absolútne jednoduché:

Napíšte nám sem do komentára čokoľvek veselé, čim potešíme deti na Veľkú noc. 

 

Trvanie súťaže: 

Súťaž trvá od 30.3. 2020 do 13.4.2020

 

O čo súťažíme?

Súťažíme o knižku My Veggie Friends - prvú zeleninkovú knihu na Slovensku pri ktorej sa deti naučia milovať zeleninu a naučia sa s vami základy angličtiny. Knižka vaše detičky hravou formou zoznámi so 45 druhmi zeleninky. Nádherne farebné ilustrácie zaujmu tých najmenších a jednoduché básničky v anglickom jazyku zase precvičia vedomosti starších detičiek. 

Veľa šťastia a veselú Veľkú Noc!

Komentáre