Víťazky súťaže Najkrajší výrobok od mamky 2018
Súťaž už skončila

1. Miesto: Miroslava Grisáková
Súťažný výrobok: Ručne maľovaná kabelka Maruška

Som mamou svojho 4 ročného syna Andrejka, ktorého nadovšetko ľúbim. Venujem sa maľba na textil všetkého druhu. Momentálne maľujem aj na kožu, pretože aj vynosená kabelka ,už nemusí byť nudná, maľbou viem oživiť aj vaše spomienky na detsko , krajinu , ktorú ste navštívili, no najradšej maľujem zvieracie portréty .Vo svojej tvorbe sa chcem zdokonaliť a využit to čo najviac vo svojej tvorbe, a byť hlavne originál .

Viac tvorby nájdete v obchode na: www.codokazemama.sk/obchod/mimgart-design 

2. Miesto: Diana Vilčeková
Súťažný výrobok: Torta - Odvážna Vaiana

Som mamina 2 krásnych dcér Vivien (5 rokov) a Veroniky (3 roky). Moju prvú tortu som upiekla na 1. rôčik mojej staršej dcérky a od vtedy sa tejto sladkej záľube venujem už 5 rokov. Stále sa učím a snažím zdokonaliť svoju prácu, kde často je pre mňa zadanie torty veľkou výzvou, ako napríklad vytvorenie sladkej napodobeniny oslávenca. Každá torta má pre mňa svoj príbeh a tým sa vždy zapíše do môjho srdca a do spomienok jej tvorby. Mojou najväčšou odmenou po prebdenej noci sú spätné odozvy zákazníkov, ktorím moja torta vytvorí úsmev na tvári a slová, že je škoda moje dielo rozrezať 

Viac tvorby nájdete v obchode na: www.codokazemama.sk/obchod/didis-cakes

 

3. Miesto: Lucia Benková
Súťažný výrobok: Edukačná kniha PALETA ŽIVOTA ZAJAČIKA ČUDOVAČIKA

Som mamou dvoch úžasných detí a robím prácu, ktorá ma nesmierne teší. K písaniu a ilustrovaniu edukačných kníh pre deti som sa dostala nečakane, s odhodlaním pomôcť nášmu synovi, ktorý sa jedného dňa, po príchode súrodenca, prestal smiať a neskôr prestal prijímať potravu. Na odporúčanie lekára sme s dieťaťom nadviazali komunikáciu prostredníctvom príbehov a podarilo sa nám synovi vyčariť opäť úsmev na tvári.

Viac tvorby nájdete v obchode na: www.codokazemama.sk/obchod/lucia-benkova-benkova
 

Všetky finálové výrobky nájdete TU.

 


Ceny:

1.miesto

2.miesto

3.miesto


Sponzori

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentáre