​NA VANDROVKE PO SLOVENSKÝCH VODÁCH

KONEČNE OPÄŤ NAŽIVO!

KALI, TINA, YAEL, SPIEVANKOVO AJ PACI PAC NA VANDROVKE PO SLOVENSKÝCH VODÁCH

A je to tu! Letná séria vandrovky po slovenských vodách odštartovala celodenným programom s Kalim, Tinou, Yaelom, Dominikou Mirgovou, Spievankovom, Paci Pac a ďalšími obľúbenými detskými interpretmi. Onedlho opäť naživo, 31. júla na Štrbskom Plese. Skvelé leto pre všetky deti pripravil ako vždy zadarmo Kaufland Detský festival. A užijú si ho aj dospeláci!

Aj vy ste si obľúbili online seriál Na vandrovke po Slovensku na rodinnej Turbo TV? Tak potom máme pre vás skvelú správu – v letnom vydaní vás zavedieme na dobrodružnú výpravu po slovenských riekach, jazerách a plesách, priehradách a vodných nádržiach, prameňoch a kúpeľoch. V júni začneme  pri Dunaji, v júli sa budeme plaviť na Štrbskom plese, v auguste na Oravskej priehrade a nakoniec zakotvíme v Piešťanoch. Budeme radi, ak sa k nám opäť pridáte a užijete si kopu zábavy.

VEĽKOLEPÝ ŠTART V EUROVEA PRI DUNAJI

Tentoraz vandrovku odštartujeme nielen online na rodinnej Turbo TV, ale vo veľkom štýle a naživo v Eurovea! Najmladší diváci sa môžu tešiť na veselý program Spievankova, Paci Pac či škriatka Fíha Tralala a nebude chýbať ani folklór v podaní nadanej heligonkárky Lucky Haladejovej a detských tanečníkov zo súboru Klnka. V remeselníckom mestečku „Z lásky k tradícii“ im svoje umenie tradičných remesiel predvedú košikár, drevorezbár, drotárka, hrnčiar, alebo aj pekár tradičných bratislavských rožkov. Tínedžeri si zasa určite poriadne užijú  koncert Kaliho a Tiny, či autogramiádu Yaela. A zaspieva im aj Dominika Mirgová. Malí aj veľkí sa môžu vyblázniť na DJ párty Funradia. Áno,  tentoraz sa k nám totiž pridá aj Funradio, ktoré bude vysielať naživo spolu so Sajfom priamo z  festivalu.

BOHATÝ PROGRAM (NIELEN) PRE MALÝCH VODÁKOV

A pretože v lete sa vyberieme na vandrovku po slovenských vodách, v programe nebudú chýbať zábavné súťaže v chytaní rybičiek, vedomostné otázky o vodách na Slovensku, ale aj o prírode, rastlinkách a vodných živočíchoch. Videli už vaše decká živého vodníka? Že nie? Tak na festivale sa s ním budú môcť dokonca odfotiť! Na malých aj väčších vandrovníkov budú čakať ukážky práce požiarnikov, plavčíkov záchranárov a dozvedia sa tiež ako si upevniť zdravie a chrániť životné prostredie.

NOVÉ ČASTI SERIÁLOV NA ONLINE

Deti, ktoré sa vyberú na vandrovku online prostredníctvom rodinnej televízie Turbo TV, si môžu pozrieť nielen priamy prenos živého programu z Bratislavy, ale aj nové časti obľúbených seriálov Škola cviku s Robinom a Jurajom Bačom, Pesničková encyklopédia s Paci Pac, Angličanina so Spievankovom či Ekokienko s medvedíkom Kuniboo a Tárajkom a Popletajkou. V seriáli Čarovný sláčik s Ondrejom Kandráčom sa dozvedia zaujímavosti o folklóre, tanci a tradičných hudobných nástrojoch. Sníva vaša ratolesť o kariére lodného kapitána? Viac sa o tomto povolaní, či práci potápača a ďalších „vodných profesií“ dozvie v najnovšom seriáli Vodníkovci.

Na sociálnych sieťach môžu súťažiť aj o Turbo výlet loďou po Dunaji s Medvedíkom Kuniboo, Zajkom Turbom a obľúbenou dvojicou Paci Pac. Víťazov bude až 200 a plavbu si užijú 5. júla!

Sledujte nás v nedeľu 5. júna od 10:00 na Turbo TV, alebo kedykoľvek zo záznamu na You Tube kanáli Kaufland Detský festival.

 

Ďalšie ŽIVÉ FESTIVALY pre Vás pripravujeme: 

♡ 7. augusta v Námestove

♡ 28. augusta v Piešťanoch

 

Druhá séria Vandrovky po Slovensku je za nami 

Záznamy všetkých častí z druhej série si môžete pozrieť tu: 

Prvá Vandrovka s Mirom Jarošom z Košíc 

Druhá Vandrovka s Paci Pac z Oravy 

Tretia Vandrovka s Fíha Trala z Kremnice a Banskej Štiavnice

Štvrtá Vandrovka so Spievankovom zo Záhoria 

 

Zážitky z celého Slovenska vám i vašim deťom ako vždy zadarmo prináša Kaufland.

 

 

Komentáre