Vytvorte si úspešný biznis a cash flow plán!

Chcete počuť nestranný názor,  či vás váš nápad môže živiť alebo či by to malo ostať len vašim hobby a vy by ste si mali hľadať radšej niečo iné?

Chcete poznať analýzu reálnych výdavkov a možných príjmov, vplyv sezónnosti produktu, koľko potrebujete predať, koľko klientov získať, aby ste boli v zisku?

Ukážeme vám, ako môžete popri práci otestovať váš podnikateľský nápad aj bez založenia firmy.

 

Skôr ako začnete, potrebujete vedieť:

Aký biznis robíte alebo plánujete?

Prečo ste sa rozhodli pre tento biznis?

Komu budete produkt alebo službu predávať?

Z čoho plynie zisk z vášho podnikania?

 

Ak máte pripravené odpovede na tieto otázky, pridajte sa k nám na výnimočný ONLINE seminár s odborníkmi Slovenskej sporiteľne už 14.4. 2021 od 15:30 - 17:00.

 

Venovať sa Vám budú: 

Magda Falťanová

Bankárka s dvadsaťročnými skúsenosťami. Počas bankovania s malými a strednými podnikateľmi im pomáhala od financovania prvotných potrieb až po ťažké chvíle reštrukturalizácie ich úverov. Každá individuálna spolupráca s klientom bola pre ňu novou výzvou. Vždy sa snažila skúsenosti zdieľať s klientmi tak, aby to bolo pre prospech oboch strán. Lebo každá banka môže byť úspešná iba vtedy, ak sa darí jej klientom. Zmena je jediná istota, ktorú v živote máme, či v súkromnom alebo podnikateľskom. V každej zmene je príležitosť a je len na každom z nás, ako ju nájdeme a využijeme. Magda vás bude rada sprevádzať pri tom vašom hľadaní optimálnych riešení.

Rastislav Blažej

Momentálne vedie v Slovenskej sporiteľni oddelenie Sociálnej banky. Zameriava sa na podporu a financovanie začínajúcich podnikateľov. Vedie program na rozvoj začínajúcich podnikateľov a podnikateľky.

 

Tešíme sa na Vás!

Komentáre