Výzva zDARma: Dobrý koniec roka s Katarínou Runa

DOBRÝ KONIEC ROKA

5-dňová výzva Kataríny Runy

11. - 15. 12. 2021 online v uzavretej FB skupine 

zDARma

...lebo každý koniec je novým začiatkom

"Ver mi, sama ako matka, manželka a podnikateľka viem, aké je náročné koncom roka uspokojiť svoje okolie a svoje vlastné predstavy. Predstavy o tom, ako by veci mali vyzerať a čo všetko od upratovania, cez posledné pracovné úlohy až po nákupy je nevyhnutné stihnúť. A potom nezabudnúť ani na osobný rozvoj! Na pokojné a radostné… šťastné a veselé… Väčšina ľudí ale dokráča k záveru roka vyčerpaná a so zrýchleným dychom. Niečo Ti však poviem..."

Nemusí to tak byť!

Každý deň bude Katka vysielať 20-30 minút, dostaneš aj cvičenia a úlohy. BUDE ZÁZNAM? Áno, tréningy si budeš môcť pozrieť aj zo záznamu počas trvania výzvy až do Vianoc.

 

7 DNÍ K LEPŠIEMU ŹIVOTU

...chcem Ti povedať...  MÔŽEŠ SA ZNOVA ZAMILOVAŤ DO ŽIVOTA. Len Ti možno ešte nikto nedal dosť dobrý návod, ako svoj ŽIVOT ZLEPŠIŤ ZA 7 DNÍ. Stručný, jasný, ale najmä efektívny.

Dokážeš si predstaviť, aké by to bolo...

  • cítiť sa šťastná, len tak
  • žiť s pocitom, že máš všetko, čo potrebuješ
  • dokázať sa oceniť za to, aká si
  • tráviť sama so sebou plnohodnotný čas
  • počuť múdrosť svojho vnútorného hlasu
  • čeliť svojim strachom
  • cítiť vďačnosť za život, ktorý žiješ...

Páčilo by sa Ti to? Že ÁNO? Ja tu pre Teba taký návod mám.  Môžeš sa prihlásiť na môj kurz

 

AKO SI MATERSTVOM NEZABIŤ PARTNERSKÝ VZŤAH?

V tomto webinári pochopíš najčastejšie chyby, ktoré my, ženy - mamy robíme v presvedčení, že toto je cesta k spokojnému a šťastnému životu v partnerstve. Ale namiesto toho nám tento omyl do života s mužom prináša odcudzenie, smútok, hnev, či neveru... Chceš vedieť, ako si materstvom nezabiť partnerstvo? Rezervuj si svoje miesto na webinári hneď teraz. A zdieľaj, ak máš kamošky, ktoré tieto infošky potrebujú tiež!

Vedela si, že štatisticky najviac manželstiev sa rozpadá práve vo veku, kedy sú deti malé? Je to prekvapivé, ale je to tak. Prečo asi? Dôvodov je hneď niekoľko - a všetky Ti podrobne vysvetlím v TOMTO tomto webinári ZDARMA. Navyše, nielen že sa dozvieš, prečo je to tak - a že sa to paradoxne deje NAPRIEK našim najlepším úmyslom, ale hlavne - dozvieš sa konkrétne tipy, čo s tým. Inými slovami zistíš, ako si materstvom nezabiť partnertvo, prípadne ako ho znova oživiť, ak už je polomŕtve. A aj keď aktuálne partnera nemáš, určite si na toto vysielanie nájdi čas - pretože zistíš, ako neopakovať tie isté omyly v tom budúcom vzťahu.

AKO NEBYŤ ZLÁ NA DETI?

Ak si mama, určite si si túto otázku už položila. A určite si aj kadečo poskúšala, a stále hľadáš odpovede... inak by si nebola na tejto stránke, však? Niečo Ti poviem. Ak na svoje deti kričíš, odpojíš sa od nich, dokonca občas dostanú po zadku... vedz, že to nie je tým, že by si bola zlá mama. Je to podmienené čímsi iným a v podstate za to nemôžeš, pretože...

Ale to sa už dozvieš vo webinári. Ja ti v ňom prezradím jednu vec, na ktorej to v skutočnosti celé stojí a padá, a ktorú ti mali povedať.. no, najneskôr v pôrodnici. Ale nepovedali a tak občas strácaš v materstve jasný smer. A teraz to môžeš zmeniť!

Hodinka a pol Tvojho času, ktorá môže navždy zmeniť Tvoj život a Tvoje vzťahy so sebou, mužmi aj Tvojimi deťmi.

Zadaj meno, email a získaj na 72 hodín ZDARMA prístup k vysielaniu, vďaka ktorému si o sebe ako mame vytvoríš celkom nový, ďaleko láskavejší obraz!

 

CHCEŠ VEDIEŤ VIAC? 

A ak hľadáš návod. Manuál. ktorý ale nie o deťoch. Je o Tebe, o mne. O mame. O žene. Niečo, čo by nás mali o materstve naučiť ako prvéEšte pred počatím. Pred pôrodom. Pred prvým kojením. Pred výberom štýlu výchovy, stravy či topánok pre svoje dieťa. Je tu pre teba  SVÄTÝ GRÁL MATERSTVA

...alebo ako prestať hľadať pocit "som dosť dobrá mama" tam vonku, namiesto neho nájsť istotu, dôveru a (nielen) materské sebavedomie sama v sebe.

TOTO je ten základ, na ktorom to celé STOJÍ A PADÁ:

SKUTOČNE SA POSTARAŤ O SEBA.

O svoje zdroje. O svoju energiu. O svoje telo, vitalitu a svoje prežívanie.

Nájsť a začať rešpektovať svoje hranice.

Naučiť sa povedať s láskou nie a povedať s láskou áno.

Pochopiť, že dať seba na prvé miesto, nie je luxus ani sebectvo.

Je to základ, z ktorého všetko ostatné vyrastá.

PRIHLÁS SA HNEĎ TERAZ

Tento program ti dá navyše ešte niečo, čo je pre mamy absolútne nad všetky peniaze sveta - láskyplnú podpornú komunitu rovnako naladených žien, mám, sestier, kde spoločne utkámne záchrannú sieť a pavučinu porozumenia pre každú z nás. Lebo to je niečo, čo bezvýhradne potrebujeme.

Počas dvanástich týždňov postavíme solídne piliere tvojmu spokojnému, usmievavému a pohodovému životu - objavíme tak spolu svätý grál materstva. Už vieš, že ho nenájdeš tam vonku - vo vzťahu k deťom, vo výchove, v strave či krúžkoch. Nájdeme ho tam, kde je skutočne schovaný - v nás.

Každé štyri týždne sa ponesú v duchu jednej témy, ktorú rozdelíme na jednotlivé kroky. Dostaneš tak veľmi konkrétne a praktické návody, ako na to. Zažiješ si hlboké, liečivé ponory do seba. Naučíš sa, ako sa podporiť a vyživiť - fyzicky, emočne aj mentálne. A pojmeme to naozaj grandiózne! Máš sa na čo tešiť!

Programom ťa prevedie: 

Katarína Runa 

Lektorka, motivátorka, sprievodkyňa na ceste za lepším životom - a mama troch detí. Už viac ako desať rokov sa venujem najmä ženám a predovšetkým téme vzťahov. Či už je to vzťah k sebe - sebaprijatie, vzťahy s partnermi alebo so svetom. Viedla som stovky živých seminárov, pracovala s tisíckami žien. Som autorkou viacerých úspešných online programov ako Kľúč k mužskej duši, Nad vodou alebo Cesta ženy.

A ako BONUS získaš aj kurzy od: 

Barbara Sviežená

Expertka na výživu a epigenetiku. Odvážna žena, ktorá vyliečila sama seba z poruchy príjmu potravy a tak sa vydala na cestu prepájania medicíny, výživy a spirituality. Barbara pre Svätý grál materstva pripravila sériu prednášok o tom, ako sa začať vyživovať fyzicky tak, aby to bolo zmysluplné, jednoduché a predovšetkým funkčné - aby sme vďaka zmenenému premýšľaniu o strave získali mnoho energie a radosti do života.

Aneta Končulová 

jej vášňou je tancovať životom. Viac než 10 rokov sa Aneta venuje celostnému systému ľudskej integrácie tzv. BIODANZE© - Tanci života. Biodanza prepája hudbu, pohyb, emócie a skupinovú dynamiku v účinný mix, ktorý rozvíja náš potenciál a vnáša do života viac radosti a lásky. Aneta je tiež maminkou 2 chlapcov a autorkou online zážitkových tanečných lekcií na doma tzv. DOMIDANZY, ktoré pomáhajú rozkvitnúť a nájsť vnútorný pokoj a radosť aj veľmi zaneprázdneným ženám.

VIAC INFO O KRUZE A MNOŽSTVE BONUSOV

Komentáre