ZAŽI SVOJE OBĽÚBENÉ HVIEZDY NAŽIVO

MÁŠ DOMA MALÝ TALENT? PRÍĎ NÁM HO UKÁZAŤ! NA KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL V BORY MALL

Máte doma malý talent? Nadšeného speváka, budúceho herca, hudobníka, moderátora, či youtubera? Príďte nám ho ukázať,  a možno sa z neho už čoskoro stane hviezda novej rodinnej TURBO TV! V špeciálnom kastingovom stane „Ukáž svoj Talentus®“ sa na vás v nedeľu 19. marca v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall teší nielen medvedík Kuniboo a Zajko Turbo, ale aj ostrieľaný porotca a najznámejší slovenský hľadač talentov Jaro Slávik.

Aké by bolo moderovať detské televízne noviny, režírovať reláciu do rodinnej telky či zaspievať si na jednom pódiu s Mirom Jarošom alebo s Kalim? Príďte si to vyskúšať už túto nedeľu 19. marca na Deň otvorených dverí TURBO TV. Kaufland detský festival si pre vás opäť pripravil deň plný rodinnej zábavy. Ako vždy naživo a pre všetkých zadarmo!

Vaše obľúbené hviezdy a hviezdičky, ktoré poznáte z televíznej obrazovky, si môžete naživo a pekne zblízka poobzerať, obchytať či odfotiť už v nedeľu, 19. marca. Tešia sa na vás od 10:00 až do večera v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall. 

TURBO TV MÁ PRE VÁS DVERE OTVORENÉ

Nová rodinná TURBO telka má pre všetkých dvere vždy otvorené. Preto si pre vás a vaše decká pripravila nielen deň plný zábavy, ale aj možnosť nakuknúť do zákulisia príprav televíznych programov.

ZAŽITE VAŠE HVIEZDY NAŽIVO

Populárne tváre z obľúbených relácií uvidíte tentoraz naozaj naživo a úplne zblízka! Nebude chýbať Mišo z Kúzelnej fyziky, Vodníkovci a Divadlo ZáBAvka, Aďo a Roman z Detských televíznych novín alebo Profesor kyslík a jeho Chémia hrou. Priamo na podujatí si môžete zacvičiť rodinnú Turbo jogu s Pavlou alebo sa naplno vyšantiť v kreatívnych dielňach Talentus®.

Prvý Kaufland detský festival v tomto roku prinesie aj hviezdny program na pódiu. Tých najmenších poteší duo PaciPac alebo Šiši deň s Turbi a Turbom, detičky a školákov čaká koncert Mira Jaroša, Maroša Baňasa a Sáry Šalingovovej, ale aj slovenský kráľ hiphopu. Áno, do Bory Mall zavíta Kali a DJ Peter Pann!

Celým podujatím vás bude sprevádzať usmiata tvár rodinnej TURBO TV a Kaufland Detského festivalu, obľúbená herečka a moderátorka Veronika Hatala.

MÁTE DOMA MALÝ TALENT? CHCEME HO VIDIEŤ!

Máte v rodine nadšeného speváka, budúceho herca, hudobníka, moderátora, či youtubera? Ak predvedie svoj talent, už čoskoro sa z neho môže stať hviezda novej rodinnej TV! V  kastingovom stane „Ukáž svoj Talentus®“ sa v nedeľu19. marca v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall bude na všetkých tešiť nielen medvedík Kuniboo a Zajko TURBO, ale aj ostrieľaný porotca a najznámejší slovenský hľadač talentov Jaro Slávik.

Najšikovnejšie malé Talentus® talenty získajú nielen možnosťzažiariť na veľkom pódiu spoločne s o niečo väčšími hviezdami počas letnej série Kaufland Detských festivalov, ale majú aj šancu stať sa novou hviezdou detskej rodinne TURBO TV.

Príležitosť zapojiť sa do kastingu dostanú aj deti mimo hlavného mesta. Ak do Bory Mall prísť nemôžete, pošlite námTalentus® svojej ratolesti  prostredníctvom videa. Sledujte počas marca stránku www.detskyfest.sk/casting a dozviete sa viac.

Čakáme vás 19. marca od 10:00 hod. v Bratislave v nákupnom centre Bory Mall. Ak nestihnete výnimočnú detskú šou naživo, priamy prenos z podujatia máte šancu sledovať ako vždy na vašej rodinnej TURBO TV online alebo v káblovej TV.

Nielen všetky zážitky, ale aj skvelé vyhliadky pre vaše malé talenty vám prináša Kaufland.

Komentáre