Mama je bytosť, ktorá dokáže nahradiť všetkých, ale ju nenahradí nikto. Preto je tento kalendár pripomienkou toho, aké krásne môže byť materstvo. Súčasťou kalendáru sú originálne fotografie slovenských mamičiek a citáty.Je vytvorený pre mamy, aby vedeli zladiť povinnosti všetkých členov rodiny. Obsahuje nálepky, ktoré môžu nalepiť do kalendára a označiť, kedy majú deti krúžky či lekára.
Video
103%
1027€
Z cieľovej sumy 1000€
Kampaň ukončená
80
Podporovatelia

Pomôžte vydať unikátny kalendár pre všetky mamičky.

Tri mamičky sa spojili, aby spolu vytvorili jedinečný kalendár. Myšlienka vytvorenia vlastného kalendára vyplývala hlavne z praktických dôvodov, nakoľko nikde na trhu nenašli kalendár, ktorý by spĺňal požiadavky matky, ktorá musí zladiť všetkých členov rodiny a aj svoje vlastné povinosti.

A tak vytvorili prehľadný kalendár, do ktorého si mamičky môžu vyznačovať dôležité udalosti v živote. Dôležitým prvkom kalendára sú viackrát prelepovacie samolepky, ktoré su farebne aj tvarom odlíšené a označujú doktorov, detské krúžky, rodičovské združenia, výlety… Prázdniny sú farebne rozlíšené podľa kraja a v kalendári sú zobrazené aj menej známe medzinárodne dni (deň rodičov, starých rodičov, deň priateľstva…).

Príbeh kalendára

Príbeh kalendára začal pred pár rokmi, keď mamička Katka prechádzala náročným obdobím materstva a zároveň obrovským sklamaním v jej živote. Na Facebooku sledovala viaceré stránky o materstve, ktoré jej svojimi príspevkami vyčarili úsmev na tvári, ale nenašla v nich to, čo som v hĺbke svojho srdca potrebovala. V jeden večer sa rozhodla vytvoriť facebookovú stránku: @dnesmilujemsvojden.

Túžila, aby stránka prinášala mamičkám povzbudenie a ukazovala im tú silu a krásu, ktorú v sebe majú. Mama je bytosť, ktorá dokáže nahradiť všetkých, ale ju nenahradí nikto. Tento citát Katku sprevádza od začiatku jej projektu. Byť mamou je neskutočnou výsadou a obrovským darom a preto túžila, aby na našej stránke v citátoch, textoch, každá mamička v každom období vždy nanovo objavila tú silu, lásku a krásu, ktorú len mama dokáže v sebe mať a dávať svojmu dieťaťu.

    Mama je bytosť, ktorá dokáže nahradiť všetkých, ale ju nenahradí nikto.

Kto za kalendárom stojí?

Za kalendárom stoja tri mamičky, dve Veroniky a Katka. "Bola pre mňa priorita, aby príspevky boli osobné, a to bol aj dôvod začať spolupracovať s profesionálnou fotografkou Veronikou, vďaka čomu všetky naše fotky zachytávajú krásu slovenských mamičiek a rodín. Sú originálne a vyjadrujú autentické emócie. Neskôr sa do nášho tímu pridala ďalšia mamička Veronika, ktorá má na starosti spájanie samotných citátov s fotkou," hovorí Katka.

Pomôcka pre všetky mamy

Hlavná myšlienka kalendára bola, že ak sa mamička pozrie na kalendár zavesený na stene, tak krásne si jedným pohľadom vie predstaviť celý mesiac so všetkým, čo ju a jej rodinu čaká.

"Veríme, že náš kalendar spĺňa tieto kritéria a pomôže mamičkám prakticky si zmanažovať všetko, čo potrebujú. Dúfame, že naším spoločným dielom uľahčíme mamičkám čas a námahu v ich plánovaní a tiež fotky spolu s citátmi im prinesú povzbudenie a dodajú silu vo všetkom, čo dennodenne prežívajú. Pri vytváraní kalendára sme nezabudli ani na ekologickú stránku produktu a preto je kalendár obojstranný," hovoria mamičky, ktoré vytvorili kalendár.

    Materstvo je cesta náročná, ale aj krásna v hĺbke lásky, ktorú len matka dokáže dať svojmu dieťaťu.

Cesta kalendára

"V našom projekte by sme veľmi radi pokračovali a prinášali povzbudenia všetkým mamičkám, ktoré to potrebujú. Podporením nášho projektu nám pomôžete finančne pokryť tlač kalendárov a všetky výdavky, ktoré boli potrebné pri jeho grafickom vytvorení, nakoľko kalendár je už kompletne navrhnutý a len čaká na vytlačenie pre vás tiež podporíte náš projekt @dnesmilujemsvojden, aby sme mohli aj naďalej a vo väčšej miere každej mamičke vyčarit úsmev na tvári a radosť v srdci, pretože materstvo je najväčšie hrdinstvo…," hovorí Katka.

Vďaka láske k dieťaťu objavujeme v sebe silu, o ktorej sme ani nevedeli, že ju máme.

Komentáre

Autor projektu: Dnes milujem svoj deň
E-mail: dnesmilujemsvojden@gmail.com
ODMENY
Podporenie projektu srdcom
Podporenie projektu srdcom
1€
Výška príspevku
Prispejte aspoň jedným eurom a staňte sa súčasťou premeny sna na skutočnosť v podobe vytlačeného kalendára. ❤️
Okamžite ☺️
Kalendár pre mamičku + poštovné
Kalendár pre mamičku + poštovné
17€
Výška príspevku
Pošleme vám Slovenskou poštou náš kalendár vo veľkosti A3 v cene 15 eur.
1.12.
Kalendár pre mamičku s poštovným + poukaz pre 2 osoby na Kurz sebalíčenia alebo starostlivosti o pleť
Kalendár pre mamičku s poštovným + poukaz pre 2 osoby na Kurz sebalíčenia alebo starostlivosti o pleť
25€
Výška príspevku
Balíček je obohatený o Kurz sebalíčenia alebo starostlivosti o pleť vzhľadom k veku pre 2 osoby s možnosťou využitia 10-eurovej poukážky na kozmetické produkty.
1.12.
Kalendár + poukaz pre 2 osoby na Kurz sebalíčenia + 20% zľava na fotenie
Kalendár + poukaz pre 2 osoby na Kurz sebalíčenia + 20% zľava na fotenie
35€
Výška príspevku
Kalendár vrátane poštovného, poukaz na 2 osoby na kurz sebalíčenia a výhodnené rodinné fotenie od profesionálnej fotografky, autorky fotiek v kalendári - 20% zľava na rodinné, tehotenské, snúbenecké alebo rande fotenie. Ide o fotenie v exteriéri, tematicky ladené podľa ročného obdobia. Lokalita: Bratislava, Nitra, oblasť stredného Slovenska. Plná suma bez zľavy je 80 eur.
1.12.
Uverejnenie  sponzorského loga v našom kalendári
Uverejnenie sponzorského loga v našom kalendári
150€
Výška príspevku
Možnosť mať svoje logo v našom kalendári na viditeľnom mieste počas všetkých mesiacov.
1.12.