Predstavte si, že by existovala schopnosť, ktorá jednoducho dokáže zlepšiť vzťahy medzi súrodencami, spolužiakmi, a ktorá premení nezhody medzi deťmi na porozumenie a vytvorí príjemnú klímu doma, či v triede. Presne touto schopnosťou je empatia. Prečítajte si knihu pre deti, rodičov a pedagógov SRDCOVKA, ktorá pomáha budovať empatiu a láskavosť medzi deťmi.
Stav kampane:
Kampaň ukončená
Ďakujeme! Projekt bol podporený sumou 3500€
TERAZ KÚPITE TU: https://bit.ly/knihazazrakov (skopírujte link do svojho prehliadača). Kniha zázrakov priniesla nádej už tisícom ženám bojujúcich s úzkosťami. Dnes môže inšpirovať aj vás!
Stav kampane:
Kampaň ukončená
Ďakujeme! Projekt bol podporený sumou 4224€
TERAZ KÚPITE NA WWW.LASKAVEKNIZKY.SK Podporme naše deti v spoznávaní samých seba, svojich emócií, svojej hodnoty a objavme spoločne s deťmi lásku k sebe. Autorka hravým spôsobom prepája vedecké poznatky z psychológie s rozprávkou a priblížuje túto tému rodičom aj deťom.
Stav kampane:
Kampaň ukončená
Ďakujeme! Projekt bol podporený sumou 13545€
Učíme sa celý život. A všetko je raz prvýkrát. S tým súvisí aj obava a strach z nového a nepoznaného. To, čo je pre nás dospelých, často už banalitou, je pre naše deti obrovskou výzvou a vykročením do neznáma. Majú z toho obavy a vhodná motivácia a vysvetlenie im cestu za poznaním veľmi uľahčí. Zázračný domček pomôže vašim deťom zvládnuť mnohé emočne náročné situácie.
Stav kampane:
Kampaň ukončená
Ďakujeme! Projekt bol podporený sumou 3412€
Táto knižka je vzácnym dielom od slovenskej autorky, ktorý posilňuje dieťa vo viere v seba a vo vlastné schopnosti. Je pre nás a naše deti príkladom, že na veci okolo seba sa nemusíme len nečinne prizerať, ale môžeme byť aktérom skutočnej zmeny v našej spoločnosti. Kniha podnecuje deti, aby uvažovali nad svojím poslaním, dodáva deťom odvahu a pocit, že každý z nás je skutočne vzácny a užitočný.
Stav kampane:
Kampaň ukončená
Ďakujeme! Projekt bol podporený sumou 1564€
Rozprávky môžu byť viac než len príjemná spoločná chvíľa pri ich čítaní. Môžu byť mocným nástrojom, ktorý pomáha deťom harmonicky sa rozvíjať a napĺňať svoj potenciál. Nesú totiž v sebe múdrosť zhustenú do symbolickej podoby, sú univerzálnymi príbehmi o životných výzvach, v ktorých rastie a dozrieva detská psychika. Poďte spolu s deťmi prežívať príbehy v ríši draka a nájsť tam cesty do hĺbky seba.
Stav kampane:
Kampaň ukončená
Ďakujeme! Projekt bol podporený sumou 7155€
Mama je bytosť, ktorá dokáže nahradiť všetkých, ale ju nenahradí nikto. Preto je tento kalendár pripomienkou toho, aké krásne môže byť materstvo. Súčasťou kalendáru sú originálne fotografie slovenských mamičiek a citáty.Je vytvorený pre mamy, aby vedeli zladiť povinnosti všetkých členov rodiny. Obsahuje nálepky, ktoré môžu nalepiť do kalendára a označiť, kedy majú deti krúžky či lekára.
Stav kampane:
Kampaň ukončená
Ďakujeme! Projekt bol podporený sumou 1027€
Pomôžte nám vydať prvú slovenskú knihu na podporu sebavedomia adoptovaných detí. Kniha pre deti od 3 do 8 rokov, ktoré boli adoptované ako bábätko, alebo v prvých rokoch života. Podporou projektu sa stanete súčasťou tvorby lepšieho sveta. Vďaka emocionálnej podpore vyrastú raz z týchto detí empatickí partneri či láskaví učitelia, ktorí budú možno súčasťou práve vašej rodiny.
Stav kampane:
Kampaň ukončená
Ďakujeme! Projekt bol podporený sumou 4095€
Spoznajte prvky duševnej pohody, ktoré Vám ukážu, že dôvody na úsmev sú všade okolo nás. (Ne)spokojný slimáčik Slávko, je krásne ilustrovaná kniha, ktorá napomáha deťom pochopiť, že aj náročné chvíle sa dajú zvládnuť. Stačí zmeniť uhol pohľadu. Nájdete v nej pútavé príbehy slimáčika, ale aj otázky a námety na aktivity, ktoré poskytujú celej rodine priestor na budovanie psychickej odolnosti.
Stav kampane:
Kampaň ukončená
Ďakujeme! Projekt bol podporený sumou 14453€
Kniha Tajomstvo Opery je určená tým, ktorí obľubujú tajomné romantické príbehy. Spája sa v nej láska k Parížu, hudbe a architektúre. Na pozadí týchto kulís sa odohráva záhadný ľúbostný príbeh. Vďaka knihe sa môžete aspoň čiastočne dotknúť atmosféry tohto kúzelného mesta.
Stav kampane:
Kampaň ukončená
Ďakujeme! Projekt bol podporený sumou 1911€