Mama je bytosť, ktorá dokáže nahradiť všetkých, ale ju nenahradí nikto. Preto je tento kalendár pripomienkou toho, aké krásne môže byť materstvo. Súčasťou kalendáru sú originálne fotografie slovenských mamičiek a citáty. Je vytvorený pre mamy, aby vedeli zladiť povinnosti všetkých členov rodiny. Obsahuje nálepky, ktoré môžu nalepiť do kalendára a označiť, kedy majú deti krúžky či lekára.
Vyzbieraná suma:
283€
1000€
23 dní do skončenia kampane
Pomôžte nám vydať prvú slovenskú knihu na podporu sebavedomia adoptovaných detí. Kniha pre deti od 3 do 8 rokov, ktoré boli adoptované ako bábätko, alebo v prvých rokoch života. Podporou projektu sa stanete súčasťou tvorby lepšieho sveta. Vďaka emocionálnej podpore vyrastú raz z týchto detí empatickí partneri či láskaví učitelia, ktorí budú možno súčasťou práve vašej rodiny.
Vyzbieraná suma:
2053€
1000€
18 dní do skončenia kampane
Spoznajte prvky duševnej pohody, ktoré Vám ukážu, že dôvody na úsmev sú všade okolo nás. (Ne)spokojný slimáčik Slávko, je krásne ilustrovaná kniha, ktorá napomáha deťom pochopiť, že aj náročné chvíle sa dajú zvládnuť. Stačí zmeniť uhol pohľadu. Nájdete v nej pútavé príbehy slimáčika, ale aj otázky a námety na aktivity, ktoré poskytujú celej rodine priestor na budovanie psychickej odolnosti.
Vyzbieraná suma:
1709€
4800€
39 dní do skončenia kampane
Kniha Tajomstvo Opery je určená tým, ktorí obľubujú tajomné romantické príbehy. Spája sa v nej láska k Parížu, hudbe a architektúre. Na pozadí týchto kulís sa odohráva záhadný ľúbostný príbeh. Vďaka knihe sa môžete aspoň čiastočne dotknúť atmosféry tohto kúzelného mesta.
Stav kampane:
Kampaň ukončená
Ďakujeme! Vyzbierali sme 1911€