AUTORSKÁ CROWDFUNDINGOVÁ PLATFORMA Čo dokáže mama

Sme platforma pre autorov, ktorí chcú získať financie na vydanie svojej knihy a marketingovú podporu v jej predaji.

Sme jedinečný priestor, ktorý spolupracuje s autorom už počas prípravy a celého trvania kampane a poskytuje mu marketingové nástroje pre úspešný predaj jeho knihy.

Ponúkame technické riešenie, ktoré prepája 3 platformy - crowdfunding, e-shop a blog, prostredníctvom ktorého autor komunikuje s potenciálnymi čitateľmi pred, počas aj po kampani. Nepotrebujete ani vlastnú web stránku, knihu môžete aj po skončení kampane ďalej predávať cez e-shop zriadený na www.codokazemama.sk

 

Vybraný projekt

Alexandra Vrábelová - Tajomstvo opery 

 
 

Keď si u nás zazmluvníte crowdfundingovú kampaň, získavate:

 

Prístup do facebook skupiny Čo dokáže mama, kde môžete svoju kampaň predstaviť Vašim potenciálnym podporovateľom. Skupina má vyše 50 000 aktívnych členov (predovšetkým mamy).

Prístup do súkromnej autorskej skupiny, kde je vyše 300 autorov, grafikov a ľudí z knižného prostredia, ktorí si vzájomne pomáhajú s marketingom, radia si a podporujú sa.

Sprístupníme vám kontakty na beta readerov, ktorí si prečítajú Vašu knihu ešte v čase jej tvorby. Dostanete spätnú väzbu, či je kniha napísaná pútavo, či je potrebné niečo zmeniť, aby čitateľa zaujala. Získavať spätnú väzbu priamo od samotných čitateľov je veľmi hodnotné a povzbudzujúce. Beta čitatelia vám poskytnú mini recenzie, ktoré môžete použiť v texte Vašej crowdfundingovej kampane.

Sprístupníme vám kontakty na recenzentov, knižných blogerov a bookstagramerov. Títo milovníci knižných noviniek Vaše dielo ochotne prečítajú a po dohode môžu uverejniť svoju recenziu na sociálnych sieťach. Viacerí sú dokonca ochotní podporiť Vašu kampaň, tým že budú komentovať Vaše príspevky pre zvýšenie virality a zdielať informácie o pripravovanej knihe. Pripravíte si takto Akčný tím podporovateľov kampane.

Máme pre vás pripravené dva balíčky PR podpory:

Bezplatný PR balíček zahrňa:

Založenie vlastného blogového priestoru na www.codokazemama.sk, kde si môžete samostatné písať články o Vašej knihe

Pokiaľ ste mamou, zverejníme Váš príbeh o knihe v našej rubrike Mamička týždňa. Ak nie ste mamou, rozhovor s Vami uverejníme v našej rubrike Naše knižné tipy.

Články a rozhovory si môžete zdieľať v našej facebook skupine Čo dokáže mama, prip. kdekoľvek inde.

Zverejnenie rozhovorov s Vami na našich partnerských portáloch (môžete si vybrať aj viaceré podľa cieľovej skupiny vašich potenciálnych čitateľov):

www.akcnezeny.skwww.akcnemamy.skwww.uspesnezeny.skwww.svetzeny.sk

Spoplatnený (volitelný) PR balíček zahrňa:

 

Odoslanie newslettra o Vašej kampani (5000 adries) – 69 Eur

Titulná fotografia v skupine alebo fanpage Čo dokáže mama - 29 Eur

Príspevok na fanpage Čo dokáže mama (35 000 likes) – 49 Eur

Banner na stránke www.codokazemama.sk - 99 Eur

Získate prístup k nášmu prepracovanému Autorskému kompasu, kde sme pre vás pripravili návod ako sa pripraviť na kampaň, aby bola šanca na úspech Vašej knihy čo najväčšia. Spravíte si prehľad o marketingových nástrojoch. Zároveň budete mať k dispozícii prístup k vzdelávaniu, článkom a kurzom našich partnerov.

Chcete si vytvoriť kampaň avšak neviete ako na to? Potrebujete pomoc s tvorbou videa, textov či vizuálov knihy?

Ak potrebujete pomoc so samotnou tvorbou kampane, vytvorením virálneho videa a pútavých textov, napíšte Saške, ktorá Vám celú kampaň pripraví na mieru.

Nemáte kontakty na správnych ľudí z knižného sveta?

Ak ste v procese tvorby knihy a potrebujete kontakty na grafikov, ilustrátorov, prekladateľov či editorov, disponujeme databázou šikovných freelancerov, ktorých služby si môžete rovno objednať tu >>>>

Chcete využiť marketingovú podporu od našich externých partnerov za zvýhodnené ceny?

Spojili sme sa s viacerými úspešnými ľuďmi, ktorých naša myšlienka podpory autorov nadchla. Za zvýhodnené ceny môžete využiť PR balíčky našich externých partnerov:

Kampaň knihy na portáli Spokojná mama >>>

Písanie promo článkov a príspevkov na sociálnych sieťach od vydavateľstva TOP1 knihy >>>

Podpora Vašej kampane na sociálnych sieťach – recenzia, komentáre, zdieľanie vo vybraných skupinách >>>

► Mediálna kampaň v magazíne www.akcnemamy.sk >>>

Chcete zo svojej knihy vytvoriť audioknihu?

Audioknihy v dnešnom svete čoraz viac naberajú na popularite. Ľudia môžu “čítať” svoju obľúbenú knihu pri domácich prácach či iných činnostiach, bez toho, aby ju reálne držali v rukách. Počúvajú príjemný hlas človeka, ktorý knihu číta za nich. Pokiaľ máte záujem svoje dielo nahrať do formátu audioknihy, presmerujeme Vás na správnych ľudí, ktorí Vašu knihu profesionálne nahovoria a následne Vám pomôžu uverejniť ju do audiotéky. Ako autorovi Vám odpadajú náklady na tlač knihy a otvoríte svoje marketingové možnosti novému publiku “audiočitateľov”.

 

 

Úprimne nám záleží na tom, aby Vaša kampaň bola úspešná a aby Vaše knižné dielo čoskoro uzrelo svetlo sveta.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami a že rezko kráčate za svojimi snami. 

Váš tím Čo dokáže mama

 
 

Ako funguje crowdfundingový predpredaj?

 

1. PRÍPRAVA PROJEKTU:

Autor si pripraví projekt na financovanie svojej knihy a predstaví ju v 30-45 dňovej kampani.

2. SPUSTENIE KAMPANE:

Počas kampane si podporovatelia môžu knihu kúpiť s predpredajovou zľavou, alebo vybrať z dalších odmien. 

3. VÝSLEDOK KAMPANE:

Ak je kampaň úspešná, čiže sa naplní cieľova suma, pošleme peniaze autorovi. Ak nie, peniaze vrátime podporovateľom a autor nemá voči nim žiadne záväzky.

4. REALIZÁCIA PROJEKTU:

Ak je kampaň uspešná, autor vydá knihu a pošle odmeny podporovateľom do vopred stanoveného termínu.

 

 
 

Naši partneri

Autorská akadémia CZ

 

 

Mediálni partneri