Najkrajšie veľkonočné dekorácie

Najkrajšie veľkonočné dekorácie určite nenájdete vo veľkoobchodoch s tovarom, pochádzajúcim z Číny. Neobzerajte sa tento rok po lacných plastoch bez príbehu! Rozžiarte svoj domov kvalitnými, na Slovensku ručne vyrábanými dekoráciami a doplnkami.

Najkrajšie veľkonočné dekorácie, majú podľa nášho názoru svoj vlastný príbeh. Ten vznikal celé hodiny, pri ich navrhovaní a následnom precíznom dolaďovaní každého detailu. Veľkonočné kraslice, sviečky, bytový textil aj originálne pohľadnice s veľkonočnou tématikou, ktoré nájdete na codokazemama.sk, so sebou nesú svoj vlastný príbeh láskavej výroby v domácom prostredí a zachovávania našich tradícií. Háčkovanie, ručné vyšívanie, maľovanie či technika madeirovania - to všetko je v obchodíkoch našich mamičiek samozrejmosťou. Nech sa páči, tu je náš malý výber - najkrajšie veľkonočné dekorácie mamičiek z Čo dokáže mama.  

Stránky

Komentáre

Spokojná mama

Veľmi obdivujem šikovnosť slovenských mamičiek. Priznávam, že neviem tak krásne štrikovať, šiť či háčkovať ako mamičky, ktoré tu prezentujú svoje úžasné práce. Mojou vášňou je písanie a tak vznikla moja stránka spokojnamama.sk Fascinuje ma aj svet marketingu a milujem ten pocit, keď dostanem správu, že vďaka mojej kampani sa výrobok výborne predáva. Tejto práci sa aktuálne venujem popri 8 ročnom synovi a ročnej dcérke. Teším sa na našu spoluprácu :)

Všetky články (5)