Najkrajší výrobok od mamky 2017
Súťaž už skončila

1. Miesto: Matty Urbanič
Súťažný výrobok: Šaty

K módnemu dizajnérstvu som sa dostala na materskej dovolenke kedy som si povedala, že je čas pracovať na samej sebe na svojom vlastnom rozvoji. Keďže materská dovolenka trvá 3 roky vedela som, že je to dosť dlhá doba na to aby som rozbehla svoju túžbu pracovať v odevnom priemysle. Prinajhoršom by som nastúpila do práce, kde som pôsobila ešte pred nástupom na MD.
Moja dcérka ma už 5 rokov a svoje veľké hobby rozbehla natoľko, že sa z neho stala každodenná práca ktorú MILUJEM a stále rozširujem svoje portfólio módnej dizajnérky...to čo vystihuje moju prácu je, že som zužitkovala všetky svoje schopnosti profesionálnej fotografky a grafičky a látky, z ktorých vyrábam svoje „umelecké diela“ som si po vizuálnej stránke sama navrhla, spracovala graficky a dala potlačiť u nás na SR aby som stále vedela zdokonaľovať ako materiál tak aj potlač a zákazníčky aby boli čo najviac spokojne

Moju tvorbu nájdete na Luxury Day - Couture by Matty Urbanić

 

2. Miesto: Lucia Fialová a Marta Urban Jablonická
Súťažný výrobok: Folklórny nosiaci kalendár 2018

Som aktívna maminka dvoch detičiek Filipko 4r. a Rebeka 3r. Obidve detičky som odmalička odnosila v šatke aj nosiči. Nosenie sa stalo mojou súčasťou a mojím životom, pomáhalo mám denne zvládnuť všetky situácie. Vedela som že toto je moja cesta a stala som sa poradkyňou pri nosení, denne pomáham mamičkám pri nosení detičiek. Organizujem workshopy a festivaly pre všetkých aktívnych rodičov.

S nosiacou kamarátkou a mamičkou 3r Karolínky a ďalšieho dietka na ceste Marta Urban Jablonická, nás napadlo ako posunúť nosenie aj širokej verejnosti. Marta Urban Jablonická je kreatívna návrhárka, ktorá vytvorila sukne a kvetinové čelenky, ktoré sme použili v spolupráci so slovenskými šatkami a vytvorili vo svete jedinečné dielo Folklórny kalendár nosiacich mamičiek. Kalendár ukazuje krásu slovenských mamičiek, ale aj krásny vzťah matky a dieťatka či originálne návrhy mladej mamičky vyučenej vo svojom obore.

Nájdete nás na Nosíme naše deti s LuciouRebela a Fashion by Marta Urban

 

3. Miesto: Martina Mičková Kalafútová
Súťažný výrobok: Detská taburetka

NEPOSEDNÁ! Definícia tohto slova ma výstižne opisuje. Moja neschopnosť len tak nečinne sedieť, ktorá kráča ruka v ruke s veľkou chuťou tvoriť, ma priviedla k háčkovaniu. Jednej z najdlhších a najpôsobivejších tradícií na Slovensku. Od hračiek som prešla k detským taburetkám ktoré otvárajú dvere do rozprávkového sveta a nekonečnej fantázie!
Moju tvorbu nájdete na Makuka

 

Finálových 10 výrobkov nájdete TU.

60 výberových súťažných výrobkov nájdete TU.


Ceny:

1.miesto

2.miesto

3.miesto

 

Komentáre