Začína zber výrobkov do aukcie pre Simonku a Nikolku

Krásny deň maminy :-)
Pripomíname blížiaci sa zber výrobkov do novej Aukcie, ktorá bude venovaná dvom krásnym babám, Simonke a Nikolke.
Písala nám ich mamina: "Máme 2 dcérky -Simonku (12r.) A Nikolku (7r.) Ani jedna nemala to šťastie narodiť sa zdravá. Simonka má za sebou 4 operácie. Narodila sa so zle vyvinutými črevami. Zobrali jej polovicu hrubého čreva a časť tenkého čreva. Rok sme mali 2 vývody a stolica odchádzala do špec.sáčiku. Teraz má črevá spojené a v brušku,ale problémy zostali -(bezlaktózová strava,histamínová intolerancia,riedka stolica,slabá imunita...) inak nám robí radosť,(momentálne aj trochu starosti pubertálne ).

Mladšia Nikolka nemala toľko šťastia. Narodila sa predčasne s ojedinelou dg.chylothoroax. nedávali jej šancu na život a ona sa na nás už 7 rokov usmieva no následky zostali obrovské a tak bojujeme s dg.detská mozg.obrna a autizmus. Nikuška má 7rokov,no nerozpráva,nebehá a nehrá sa ako jej zdraví rovesníci. Ale tešíme sa z každého aj malého pokroku. Naučili sme ju dávať pusinku a vie urobiť baranky buc. Veľmi ich ľúbime. No starostlivosť a liečba sú veľmi finančne náročné ja som na opatrovateľskon príspevku,keďže od Nikolky nemôžem odísť do práce. Tatinko pracuje ako robotník v závode v Seredi.snaží sa,berie aj nadčasy, ale sami to bez pomoci nezvládneme. Vážime si akúkoľvek pomoc a budeme vďační za každý centík.

Ďakujeme!!!" Zber výrobkov začne už o dva dni, v stredu, a potrvá celý týždeň. Všetky informácie ohľadom zberu výrobkov budú zverejnené v stredu. Ďakujeme, že pomáhate!!! :-)

Komentáre