PRIPRAVTE SA NA PORIADNY RETRO SILVESTER!

Aké máte plány na rozlúčku so starým rokom? Čo by ste povedali na to, keby vám hity, na ktorých sme vyrastali, prišli v posledný deň roka zaspievať Peter Nagy, skupina Lunetic či Lucka Vondráčková? Originálny Silvestrovský program plný spomienok a zábavy deťom, rodičom aj starým rodičom tento rok pripravil Kaufland Detský festival  nielen online, ale aj na novej rodinnej Turbo TV.

 

Ak tento rok silvestrujete s deťmi doma, v papučiach a pri telke, máme pre vás skvelý tip, ako si užiť posledný deň v roku spoločne a v dobrej nálade. Stačí, ak si na Silvestra kliknete na detskyfest.sk, alebo si v káblovej televízii naladíte vašu úplne novú rodinnú Turbo TV. A zábava v originálnom retro štýle sa môže začať!

 

RODIČIA DEŤOM: NA TOMTO SME VYRASTALI

To je názov silvestrovského Kaufland Detského festivalu, ktorý si môže užiť doslova celá rodina. Nielen obľúbené televízne relácie, ale aj hity, na ktorých sme vyrastali, vám prídu tento rok pripomenúť Peter Nagy so skupinou Indigo, či retro hviezdna skupina Lunetic. V silvestrovskej TÚTO show nebude chýbať Lucka Vondráčková hity známych rozprávok ako Pá a Pí, či Arabella. Najmenších svojimi pesničkami potešia v detskej Disco show Tárajko a Popletajka, detská skupina Mango, či známe detské tváre zo seriálu Oteckovia.

 

RETRO CHUŤOVKY VÁM ZACHUTIA

Aká by to bola silvestrovská zábava bez chutného občerstvenia? V silvestrovskom vydaní obľúbenej relácie Majster Šéfinko sa v príprave retro chuťoviek spoločne s moderátorom Milanom Zimnýkovalom alias Juniorom proti sebe opäť stretnú dva kuchárske tímy – ich kapitánmi budú tentoraz obľúbení cukrári Julka Ovšáková a Vilko Bajzík zo známej televíznej súťaže.

NIELEN RODIČIA DEŤOM, ALE AJ DETI RODIČOM

Nielen rodičia deťom, ale aj decká rodičom venujú počas rodinného silvestrovského večera zopár milých spomienok na mladosť. Obľúbení detskí herci a speváci ako Sára Šelingová, Emma Vozárová, Karolína Péter, či heligonkárka Lucka Haladejová si ako prekvapenie pre rodičov na posledné hodiny v roku pripravili ich najobľúbenejšie hity v štýle 80-tych a 90-tych rokov. Prezradíme len to, že sa môžete tešiť napríklad na „Holky z naší školky“, „Sme svoji“, či známy hit „Po schodoch“ v ich originálnom podaní.

SPARTAKIÁDA NA SILVESTRA? PREČO NIE!

Ak patríte k vekovej kategórii, ktorá ešte zažila spartakiádu na pražskom štadióne, môžete si nostalgicky zaspomínať, či s deckami a vnúčatami aj spoločne zacvičiť. V každom prípade sa pri retro spartakiáde a Besnej telesnej určite zabavíte. Spoločne s Romanom a Aďom z  Teáter Komika si zaspomínate na televízne relácie „z nášho mládí“, a kopu smiechu a zábavy si určite užijete aj pri zábavno-vedomostnej retro súťaži TREPETE.

 

Zaspomínajte si na mladosť a rozlúčte sa so starým rokom 31. decembra na detskyfest.sk,  alebo na vašej novej rodinnej Turbo TV tak, ako sa patrí. Všetci spoločne a v dobrej nálade!

 

TIETO ZÁŽITKY VÁM I VAŠIM DEŤOM PRINÁŠA ZADARMO KAUFLAND

Komentáre