TENTO ROK PRÍDE MIKULÁŠ S ÚSMEVOM.  POTEŠÍ DETI, MLÁDEŽ AJ RODIČOV

MIKULÁŠSKY PROGRAM BUDE PLNÝ SLADKÝCH PREKVAPENÍ

Prinesieme televízny program pre všetky generácie

Tešia sa už vaše decká na Mikuláša? Netrpezlivo čakajú, čo im tentoraz nadelí do vyčistených čižmičiek? Nádielka bude tento rok viac ako bohatá. K tej u vás doma totiž Kaufland Detský festival pridá ďalšiu. Mikuláš príde tento rok s veľkým Úsmevom a bude rozdávať sladké prekvapenia malým i veľkým nielen online, ale aj na vašej novučičkej rodinnej TURBO TV!

Všetci milujeme ten čas, keď náš domov naplní vôňa blížiacich sa sviatkov. Užite si túto atmosféru spoločne s deťmi tentoraz v teple vášho domova, pri doslova čarovnom predvianočnom TV programe. Kaufland Detský festival totiž pre vás totiž tento rok v spolupráci s Mikulášom pripravil popoludnie plné sladkých prekvapení nielen pre tých najmenších, ale doslova pre celú rodinu. Pozrieť si ho môžete ešte predtým, ako bradatý deduško naplní detské čižmičky dobrotami – v nedeľu 4. decembra. A to nielen online na www.detskyfest.sk, ale aj na vašej novej rodinnej TURBO TV, ktorú odteraz nájdete u vás doma už aj v káblovej televízii.

Mikuláš s Úsmevom

Okrem veľkého Úsmevu si pre vás aj tento rok Mikuláš v rámci festivalového programu pripravil vrece plné sladkých prekvapení. A programová nádielka bude veru naozaj bohatá! Tí najmenší si môžu zaspievať spoločne s obľúbenou dvojicou Paci Pac a detským speváckym zborom. Aký by to bol mikulášsky program bez škriatka Fíha Tralala, ktorého majú deti tak radi? Nebojte sa, nebude chýbať ani obľúbený Šiši deň s Turbi a Turbom, či obľúbená moderátorská dvojica Veronika Hatala a Juraj Bača. V programe vystúpia aj deti, ktoré si pre nás isto pripravili niečo príjemne vianočné.

Samozrejme, Mikuláš nezabudol ani na starších súrodencov, ockov a maminy. Tým do čižmičky nadelí krásny gala program, plný zvučných mien. V rámci slávnostného popoludnia im zaspieva Tina s Alanom Murínom, Marián Čekovský s Monikou Bagárovou, Adam Ďurica, Anita Soul, Igor Kmeťo mladší spoločne s dcérkou Rebis, či stále obľúbený Paľo Hammel.

Darujeme Úsmev dvakrát

Nie všetky rodiny majú to šťastie, deliť sa o vzájomnú lásku pod jednou strechou. Preto Mikuláš tento rok prinesie úsmev aj deťom i rodičom, ktorým vďaka náročným životným okolnostiam hrozí strata bývania, či doslova rozpad rodiny.

V rámci mikulášskeho festivalového gala večera symbolicky odovzdáme výťažok z kampane Darujte úsmev dvakrát, v rámci ktorej Kaufland tento rok už po štvrtý raz podporil neziskovú organizáciu Úsmev ako dar. S veľkým Úsmevom tak prispejeme k tomu, aby aj rodiny ohrozené stratou bývania mohli stráviť najkrajšie sviatky v roku spoločne.

Ak ste aj vy svojim ratolestiam kúpili adventný kalendár s Medovníčkom v Kauflande, môžete si mikulášsky program s Kaufland Detským festivalom vychutnať nielen s hrejivým pocitom z darovaného úsmevu, ale aj so sladkou Fairtrade čokoládkou z rozprávkového okienka.

Prenos mikulášskeho Kaufland Detského festivalu, či čarovnú atmosféru z vianočných trhov, ktoré vám Mikuláš prinesie Z lásky k tradícii, budete môcť sledovať v nedeľu 4. decembra popoludní (od 14:00 hod.) nielen online na www.detskyfest.sk, ale už aj na vašej novej rodinnej káblovej televízii TURBO TV, ktorú si naladíte u vás doma.

 

TIETO ZÁŽITKY VÁM I VAŠIM DEŤOM PRINÁŠA ZADARMO KAUFLAND

Komentáre